Home / Güncel / Bu Hafta İzlemeniz Gereken 8 Fragman

Bu Hafta İzlemeniz Gereken 8 Fragman

Ülkemizi de vurmaya devam eden Covid-19 yüzünden maalesef ki evlere tıkılıp kalmış durumdayız. Bu yüzden biz de çıkacak diziler için sizlere fragman önerisi yapmayı düşündük. Sizlere verdiğimiz bu 8 tane dizi,belgesel ya da filmin fragmanını izlemenizi tavsiye ediyoruz, zaten onlar sizi yanına çekecek.

1-SNOWPIERCER 

Başrolünde Marvel filmlerinden tanıdığımız Captain America karakterini canlandıran Chris Evans’ın oynadığı 2013 yapımlı filmde yapılan küresel bir deney sonucu dünyanın buzullara dönüştüğünü görmüştük, bütçesi düşük olmakla birlikte film bütçesinini 2 katı kadar gişe yapmıştı. Şimdi ise TNT bu filmi diziye çeviriyor ve bu dizi beklenmeye değecek bir dizi ve 17 Mayıs’ta dizi başlıyor olacak. Fragmanı ise aşağıda.

2-NORMAL PEOPLE

Bu dizide ise birbirlerine gönülden bağlı çiftin kadınına göğüs kanseri tanısı konulunca çiftin ilişkisinin teste tabi tutulmasını ve ikilinin geleceğini anlatıyor.Kısaca şöyle diyebiliriz: Aşk severler buraya. Dizi ise 29 Nisan’da çıkıyor. Fragman ise tabii ki aşağıda.

3-THE INNOCENCE FILES

Suçlarının doğru olmadığı bulunan 8 kişiyi ve onların nasıl çıkarıldığını anlatan The İnnocence Files diğer adıyla Masumiyet Dosyaları adalet sistemine karşı bakış açınızı değiştirebilir. Dizi 15 Nisan’da yayınlanıyor ve fragman her zamanki yerinde.

4-SELAH AND THE SPADES

Penisilvanya’daki bir yatılı okulu 5 grup yönetmektedir.Her grup ise farklı yönlere bakmaktadır. Öğrencilerin alkol,uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklarına bakan kişi olan 17 yaşındaki Selah Summers en dominant grup olan Spades’in lideridir. Gruplar arası kavgaların olduğu bu okulda Selah’ın mezuniyetten önce hangi grupla dost olup kimi yakınında tutması gerektiğine karar vermesi gerekmektedir.Dizi 17 Nisan’da çıkıyor.Fragman ise bildiğiniz gibi;aşağıda.

5-CHRISYY’S COURT

Başrolünde Chrissy Teigen’ın oynadığı bu dizide Chrissy hakimdir ve olaylara bir komedyen gibi davranarak çözmeye çalışır. Dizi ise 6 Nisan’da çıkıyor. Fragman söylemekten bıkmadık bu yüzden aşağıda.

6-YOU AIN’T GOT THESE

Bu dizide ise Amerikan ayakkabı kültürü Quibi tarafından anlatılıyor. Her bir çiftin sosyokültürel durumunu açıklayıp alt kültürü tanımlayan karakterlerin gözünden anlatıyor. Bir hayli ilgi çekici dizi 6 Nisan’da çıkıyor. Fragman ise olması gerektiği yer-aşağısı(da).

7-PENINSULA

Train To Busan adlı zombi filminin yönetmeninin koltuğuna geçtiği dizi, filmin devamı olarak önümüze çıkıyor. Dizi ise aksiyonu bol çekici bir film serisi olan Mad Max gibi dikkat çekiyor. Dizinin ABD izin çıkış tarihi yok ama biz yine de aşağıda fragmanı verelim. Bu arada filmi izlemediyseniz kesinlikle izlemelisiniz.

8-50 STATES OF FRIGHT

Tüm dünyanın da bildiği üzere korku filmi türüne apayrı bir yön veren Sam Raimi’nin Quibi’de paylaşılacak dizi olan 50 States of Fright her bölümünde farklı türde korku hikayesini gerçek hayatlardan esinlenerek anlatıyor olacak. 6 Nisan’da çıkacak olan bu dizinin oyuncu kadrosu da gerçekten harika. İzlemeniz için biz fragmanı aşağıya bırakıyoruz.

Bizim heyecanla beklediğimiz dizi ise kesinlikle Sam Raimi’nin yönettiği dizi olan 50 States of Fright. E Sam Bey yaptıysa heyecanlanmamak elde değil.

 

About Yusuf KAYA

Bilgisayar mühendisi olma yolunda bir karakter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir