Home / Güncel / Marvel ve Scarlett Johansson Hayranları Buraya

Marvel ve Scarlett Johansson Hayranları Buraya

Spider Man Far From Home filminden sonra diğer film ve dizilerin galasından sonra hiçbir şekilde ses çıkarmayan Marvel Black Widow fragmanı ile bize yeni bir düşman tanıtıyor.

Marvel bir önceki fragmandan bizce daha güzel bir fragman vererek Marvel hayranlarının bu açlığına bi nebze de olsa tok tutma eğilimiyle cevap verdi. Black Widow filminde herkesin aşkla sevgiyle bağlı olduğu Natasha Romanoff işlenecek ve Natasha’nın bu filmdeki düşmanı eğitimli bir paralı asker.

Fragmanda Natasha, Florence Pugh’un canlandırdığı Yelena Belova da dahil olmak üzere Natasha’nın geçmişinden başka karakterler arasında bir araya geliyor. Belova, çizgi roman serisindeki ikinci Kara Dul olur ve romanda Romanoff’un kız kardeşi olarak adlandırılır. David Harbour, Kaptan Amerika’nın Sovyet muadili Red Guardian’ı canlandırıyor. Fragmanda Romanoff, Belova ve ailesi olarak bahsettiği diğer kişilerle etkileşime girdiğini gördü.

black widow hd ile ilgili görsel sonucu

Endgame izleyenlerin de bildiği gibi günümüzde Natasha Romanoff çok üzülerek söylüyorum ki ölmüş durumda. Ruh taşını almak için Hawkeye(Clint Barton) ile birlikte gittiği Vormir’de ruh taşını alırken kendisini Clint için feda etmişti. Peki film hangi zamanda geçiyor? Film Civil War ile İnfinity War filmlerinin arası olan 2017 tarihinde geçiyor.

Black Widow bu sene Marvel tarafından büyük proje olarak görülen iki büyük filmden birisi. Biliyoruz ki 1 Mayıs 2020 de vizyona girecek ve çoğumuz tarafından ilk gün izlenmeye çalışılacak çünkü Marvel’ın bu uzun süren sessizliği bizi hasret bıraktı. Büyük proje olan bir diğer film ise The Eternals ve bu film ise 6 Kasım 2020 de vizyona girecek. Film sayısının az olması bizleri üzmesin ki bu sene “Falcon ve Winter Soldier” ve “WandaVision” dizileri bizleri bu açlığa karşı kesinlikle çok doymuş hissettirecek.

 

 

About Yusuf KAYA

Bilgisayar mühendisi olma yolunda bir karakter.

One comment

  1. Marikasınız hanımhefendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir