Home / Güncel / Whatsapp Dark Modu En Son Android Sürümünde Betaya Taşındı.

Whatsapp Dark Modu En Son Android Sürümünde Betaya Taşındı.

WhatsApp’ın Android uygulamasının en son beta sürümü, uzun zamandır beklenen karanlık modu tanıttı.

In this photo illustration the WhatsApp logo is seen...

Sonunda! Evet sonunda diyoruz çünkü geceleri Whatsapp kullanırken uykumuz gelmiyor çünkü ekran bembeyaz.“Dark Mod”, 2.20.13 sürümüne sahip tüm beta kullanıcıları tarafından kullanılabilir ve uygulamanın ayarlar menüsünün “Sohbetler” bölümünde etkinleştirilebilir.

WhatsApp’ın karanlık modunu kalıcı olarak açma, kalıcı olarak kapatma veya Android’in sistem genelinde karanlık modu veya pil tasarrufu ayarları tarafından dikte ettirme seçeneğiniz vardır.

WhatsApp’ın karanlık modunun mutlak siyahtan daha gri olduğu gerçeğine itiraz edebilir, ancak yine de uygulamanın normal yeşil ve beyaz renk düzeninden çok daha koyu.

Modun iOS veya beta olmayan kullanıcılar için ne zaman kullanılabilir olacağı açık değildir, ancak beta sürümünün bu yaygın sürümü göz önüne alındığında uzun sürebilir. Şirketin Facebook Messenger ve Instagramdan sonra yaptığı en güzel iyilik bu sanırız.

Yeni mod şu an için Android beta kullanıcıları tarafından kullanılabilir, ancak WhatsApp yeni kayıt kabul ediyor gibi görünmediğinden, beta dışı kullanıcıların ellerini almak için bir APK’sını yüklemeleri gerekir.
9to5Google, burada bulunan bir APK’ya bağlantı veriyor fakat yalnızca riskin size ait olarak yüklediğinizi unutmayın.

 

About Yusuf KAYA

Bilgisayar mühendisi olma yolunda bir karakter.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir